Gizlilik,güvenlik Ve İptal/iade Koşulları

Asoto ekspertiz ile müşterilerin her daim güvende kalmasını sağlanır. Kişisel verilen korunması kanununu her daim gözetilmektedir. Bu bakımdan her müşteriden alınan standart bilgiler her daim emin ellerdedir. Tabi ki de tüm müşteriler Asoto ekspertiz ile bundan haberdar edilmektedir. Bu bakımdan Asoto ekspertiz güvenlik adına pek çok önlemi almaktadır.

Gizlilik Ve Güvenlik

Asoto ekspertiz ile kişisel bilgiler asla başka firma ya da üçüncül kuruluşlara verilmez Bu bilgiler ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri ve satın aldıklarınız olabilir. Asoto ekspertiz her müşteriden alınan bu bilgileri kullandıktan sonra yok eder. Onları en iyi şekilde muhafaza eder. Bu sayede bilgilerin reklam ya da başka bir amaç ile paylaşılması kesinlikle söz konusu değildir.
Üye olunurken alınan bilgilere sadece müşteri bizzat kendisi ulaşabilir. Yine sadece bizzat kendisi değiştirebilir. Müşteri harici kişilere hiçbir bilgi verilmemektedir.

Sistemde yer alan kredi kartı bilgileri de son derece güvendedir. Asla bilgilerin çalınması ya da değiştirilmesi mümkün değildir. Son derece üst seviye güvenlik önlemleri alınmaktadır.

İptal Ve İade Koşulları

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine göre internette satış yapılmaktadır. Bu bağlamda Asoto ekspertiz her türlü resmi yönetmeliğe göre işlerini yapmaktadır.
Bu yönetmelikte her türlü satış işlemlerinin iadesi de vardır. Her türlü fatura ödemeleri ve iade işlemleri gayet kolaydır. Resmi olduğu gibi iptal ve iade süreçleri de işlemektedir. İptal ve iadelerin süresi 30 gündür. Asoto ekspertiz ile sebepsiz olarak cayma hakkı da müşterilere sunulmaktadır. Bunun süresi ise bir haftadır.

İptal ve iade işlemleri son derece hızlı bir şekilde yapılır. Belgeler kontrol edildikten en geç bir hafta sonra iade işlemi gerçekleşir. Ödenen miktar aynen müşterinin hesabına gönderilir. 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması ile bu sunulan haklar farklıdır. Kanunen geçerli olan bu haklar ile Asoto ekspertiz'in müşterilerine sunduğu haklar birbirinden etkilenmez.

Sonuç olarak Asoto ekspertiz her daim müşterilerine en iyi hizmeti verir. Daha sonra da onları her daim güvende tutar. Bilgilerini en iyi şekilde saklar ve iptal ya da iade süreçlerini gerçekleştirir.

İkinci el araç alım satımlarınızda gönül rahatlığı ile oto ekspertiz hizmeti alabileceğiniz, deneyimli ve profesyonel kadrosu, teknolojik alt yapısı, objektif ve tarafsız raporu ile Türkiye'nin en çok tercih edilen oto ekspertiz firması Asoto Bağımsız Araç Ekspertiz Şubeleri'ne bekliyoruz.

HEMEN RANDEVU AL