BİZ KİMİZ?

Asoto ekspertiz, Türkiye'nin ilk profesyonel, tam bağımsız, tarafsız ve bağımsız ekspertiz merkezidir. Aynı zamanda teknik ekipman, cihaz ve robotlarla ikinci el araçların arıza ya da kazaların durumlarını test ve muayene ederek detaylı bir oto ekspertiz raporu hazırlayan Asoto ekspertiz, günümüzde ülke çapına yayılmış olan bayileri ile yerli ve ithal araçların alım-satım öncesi oto ekspertiz hizmetleri hızlı, ve güvenilir bir şekilde hazırlanır.

Güvenilir ve Tarafsız Hizmet

Asoto ekspertiz, alıcı ve satıcıya eşit uzaklıkta kalarak tarafsız bir hizmet yürütmeyi amaçlar.Bu sayede ara alıcısının araç hakkında doğru bilgiye ulaşmasını sağlar. Bu sayede hem alıcının hem de satıcının hakları korunmuş olur. Güvenilir ve Tarafsız bir hizmet alabilmek için işinde profesyonel bir ekspertiz firması ile çalışmanız gerekir.

Yüksek Kalite Standartları

Ülkemizde hizmet veren tüm Asoto ekspertiz firmaları, Türk Standartları Enstitüsi'nün araç ekspertiz koşullarına uygun olarak hareket ediyor. Aynı zamanda Asoto ekspertiz firmaları, Kalite Yönetim Prensiplerine uygun faaliyetlerini yürütür. Kalite standartlarına sahip olan hizmetlerle müşterilere en doğru hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Araç Raporlarının Saklanması

Araç ekspertiz raporu yeni kanun ile birlikte satış tarihinden önce üç gün içerisinde alınması zorunlu olmaktadır. Asoto Ekspertiz Türk Standartları Enstitüsünün oto ekspertiz merkezlerinin standartları sağlamaktadır. Kalite yönetim prensiplerini uygulayarak hizmet veren Asoto Ekspertiz raporlarını dijital ortamda en az 3 yıl süre boyunca saklamaktadır. Araç ile ilgili veriler hatasız ve eksiksiz bir şekilde saklanırken, bu raporların sayısı ise günden güne artmaktadır.

Ne Yapıyoruz?

Asoto Ekspertiz, alıcı ve satıcı ile bir araya gelerek araca ekspertiz yapabilecekleri, fiyat konusunda çıkan rapora göre anlaşabilecekleri, satacakları araç ile ilgili her türlü soruyu sorarak fikir alabilecekleri ve pazarlık yapabilecekleri rahat, güvenilir, tarafsız bir ortam sunuyor. Asoto Ekspertiz, her marka ikinci el araç için ekspertiz raporu sunuyor. Ekspertiz raporu almak için Asoto Ekspertiz'e satın almak istediğiniz aracın bilgilerini verebilir ve seçtiğiniz raporlama paketini firmaya bildirerek randevu aldıktan sonra size en yakın Asoto Ekspertiz servisine götürebilirsiniz

İkinci el araç alım satımlarınızda gönül rahatlığı ile oto ekspertiz hizmeti alabileceğiniz, deneyimli ve profesyonel kadrosu, teknolojik alt yapısı, objektif ve tarafsız raporu ile Türkiye'nin en çok tercih edilen oto ekspertiz firması Asoto Bağımsız Araç Ekspertiz Şubeleri'ne bekliyoruz.

HEMEN RANDEVU AL