Neden As Oto Ekspertiz Bayilik Sistemini Tercih Etmelisiniz?

Asoto Ekspertiz, oto pazarının görev yapan ilk profesyonel firmasıdır. Bu firma, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile görev yapar. As Oto Ekspertiz, güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlar. Alıcı ve satıcıya eşit uzaklıkta kalarak tarafsız ve bağımsız bir şekilde alım satım işlemlerinin yapılmasını sağlar. Asoto Ekspertiz, ikinci el aracın tüm muayene ve işlemlerini yaparak aracın gerçekten ilanda verilen açıklamaya uygun olup olmadığını araştırıyor.

 

Bilgisayar ve çeşitli teknolojilerle yapılan muayene sonucu elde edilen veriler ışığında ekspertiz raporu sunuluyor. Bu raporda alıcının araç hakkında en doğru bilgiye ulaşması sağlanıyor. Güçlü ve güvenilirlik prensibi ile çalışan Asoto Ekspertiz, kanıtlanmış ve denenmiş başarıları ile rakiplerinin birkaç adım önüne geçmeyi başarıyor.

 

Asoto Ekspertiz, oto pazarının büyüme potansiyelini görerek kendileri ile birlikte bayilerini de geliştirmeye çalışır. Bu sayede yatırımınız çok kısa bir süre içinde size geri döner ve kar marjının daha da üzerinde kar elde etmenizi sağlar. Bayilerinin ihtiyaçları doğrultusunda pek çok konuda danışmanlık hizmeti sağlar. Ham madde ve tedarikçiye ihtiyacı yoktur. Çünkü hazır bir müşteri kitlesi vardır. Çok gelişmiş bir araç sorgulama yazılım sistemine sahiptir. Oto ekspertizlik için gereken tüm sertifikalara sahip bir şirkettir.

Asoto Ekspertiz Bayii Olmak İçin Sahip Olmanız Gereken Özellikler

Asoto Ekspertiz bayisi olabilmek için başarma tutkusuna, girişimcilik ruhuna, finansal yönetim tecrübesine ve insan yönetimine sahip olmanız gerekir. Aynı zamanda Asoto Ekspertiz, bayii olmanın gerektirdiği finansal imkanlara ve başarılı bir iş geçmişine de sahip olmanız gerekir. Hem zamanınızı hem de tüm gücünüzü Asoto Ekspertiz'e vermeye hazırsanız bayiilik alma imkanı bulabilirsiniz.

Asoto Bayilerine Hangi Destekleri Sağlıyor?

 • Yer konusunda mevcut yer potansiyel fizibilitesi ve yer seçimi konusunda danışmanlık
 • Personel işe alım ile ilgili danışmanlık hizmeti
 • Personeller için açılış öncesi ve sonrasında gerçekleştirilen tüm eğitim faaliyetleri
 • Faaliyet süresinde tüm danışmanlık hizmetleri
 • Genel ve lokal pazarlama destekleri
 • Bölge koruma sistemleri
 • Mal ve hizmet standartlarında denetim faaliyetleri ve belirleme
 • Her türlü yazılım ve web desteği
 • Açılış aşamasında sağlanan antentli kağıt
 • kıyafet
 • rapor
 • broşür gibi tüm kurumsal malzeme ve eğitimler
 • Ortak bilgi havuzu kullanım imkanı

6 ADIM'DA BAYİLİK (FRANCHISE) SÜRECİ

1

Başvuru Değerlendirmesi

Aday bayilik başvuru formu doldurularak As Oto Ekspertiz'e gönderilir. İnternet üzerinden ulaşan form, en çok bir hafta içinde Franchising Bölümü aracılığı ile değerlendirilir. Ardından bayii açılacak bölge ile ilgili fotoğraflar, insan ve araç yoğunluğu gibi gerekli tüm dökümanlar temin edilir. Olumsuz sonuçlandırılan başvurular ise, e-mail yolu ile girişimciye bildirilir.

2

Aday Değerlendirmesi ve Lokasyon Ziyareti

Aday bayilik başvurusu olumlu sonuçlandığı taktirde bayinin açılması planlanan lokasyon ziyaret edilir. Eğer hali hazırda belirli bir yer yoksa As Oto Ekspertiz'in önerdiği ya da adayın bayilik açmak istediği lokasyon için görüşmeler gerçekleştirilir. Tüm gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra Franchising Bölümü tarafından adaya randevu verilir ve daha sonra aday ile yüz yüze görüşme gerçekleştirilir. Yapılan görüşmede adaya sisteme katılım hakkında bilgi verilir.

3

Fizibilite Çalışmaları ve Rapor Paylaşımı

Açılacak yer ya da mevcut olan yer için rölöve alınır. Bölgenin iş potansiyeli hakkında bilgi alınır. Bölgede gerekli olabilecek ekipmanlar hakkında bilgi alınır. Aday için ön görülen kar ve zarar tablosu, yatırım geri dönüşü hakkında detaylı bilgiler verilir. Yapılan fizibilite çalışması sonucunda detaylı bir rapor hazırlanır.

4

Bayilik Sözleşmelerinin İmzalanması

Fizibilite raporunun sunulduğu adaya sözleşme örneği iletilir ve 10 gün içinde sözleşme imzalanır.

5

Mimari Projenin Başlatılması

Rölöve çizilen alanda inşaat başlatılır.

6

Açılış Öncesi Çalışmalar ve Açılış

Belirtilen açılış tarihinde açılış davetiyesi bastırılır ve yerel basın kurumlarına dağıtılır.