Etik Değerlerimiz

Araç ekspertiz işlemlerini yaptırmak için bireyler açısından ve firma olarak etik değerlere önem verilmesi gerekmektedir. Etik değerler belirli kuralları ve değerleri içerir.

Bu kurallar çerçevesinde hizmet veren oto ekspertiz firmaları başarı odaklıdır. Bireyler de bu değerlere önem veren firmalardan hizmet almak isteyecektir.

Asoto Ekspertiz Firması Açısından Etik Değer Tanımı?

Değer kavramı kişinin nesne ile ilişkisinden doğan nitelik olarak bilinir. asotoekspertiz.com firması değer yargıları olan bir firmadır. Bu doğrultuda çalışmalarını devam ettirir.

Değer öznel bir görüş açısını ifade eder. Kişiden kişiye değişebilir. Farklı türde değer yargıları ortaya koyulabilir. Firmalar için bu değer yargıları kurumsallaştırılır.

Ekspertiz firmalarında iş ortakları kavramı mal ve hizmet satın alan kişi ya da kurumları ve hizmeti veren çalışan kadro ve firmayı ifade eder.

Bu kişiler arasındaki ilişki hizmet karşılığı fonksiyonları etik değerlere uyularak yapılmaktadır. Geçerli kanun, kural ve düzenlemeler uyumluluk içerisinde gerçekleştirilir.

Bu etik ilkelere firmaların uyması firmayı başarıya götürür. Hizmeti alan kişi ya da kurumu da memnun eder.

Asoto Ekspertiz Firmasının Etik Değer Kuralları

asotoekspertiz.com firmasının belirli etik değer kuralları mevcuttur. Bu kurallara çalışan kadro ve firma sahibi uyarak uyumlu çalışmalar yürütülür. Bu etik değer kuralları şöyledir:

*Bu kurallar davranış kurallarını içermektedir.
*Çalışma prensiplerine sahiptir. Bu prensipler doğrultusunda çalışma ortaklarından beklentiler söz konusudur.
*Rüşvet ve yolsuzlukla mücadele iş ortağı davranış kuralları içerisine girmektedir.
*Kanunlara uyularak hizmetler verilir.
*Hediyeler ve ikramlar hizmeti alan kişileri memnun eder. Bu duruma firma önem verir.
*Kayıtların doğruluğu etik değer kavramının içerisine girmektedir.
*İş ortakları arasında hiçbir ayrımcılık yapılamaz.
*İş sağlığı ve güvenliği çevre koşullarına göre ayarlanır. Kaliteli sürdürebilirlik hizmet bundan kaynaklanır.
*Bildirimler ile kişiler bilgilendirilir.

Asoto Ekspertiz Firmasının Etik Değerlerinin Açıklamaları

asotoekspertiz.com firmasının etik değer kuralları her zaman bireyler ve kurumlar tarafından tercih edilme sebebini oluşturmaktadır.

Etik değer kuralları yukarıdaki konuda belirtildi. Kanunlara uyum kuralı, hizmetleri gerçekleştirirken ilgili yasa ve kanunlara uyulduğunun göstergesidir. Oto ekspertiz hizmetlerinin belirli kanunlara uyularak yapılması gerekmektedir.

Kayıtların doğruluğu kuralı ise, firma tarafından araç ile ilgili verilen tüm raporlama hizmetleri yanlışlık içermemektedir. Doğruluk düzeyinde yapılarak kişiye raporlamalar bilgi dahilinde sunulmaktadır.

Bildirimler kuralı, hizmeti alacak kişiye oldukça yarar sağlamaktadır. Memnun kalmadıkları her durumu sitenin mail adresinde yer alan bildirimler alanından direk olarak ilgililere sunmaktadır.

Firma bütün işlerini dürüst ve etik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yolsuzluk ve rüşvete karşı hiçbir iyi niyet göstermemektedir. Tüm ticari işlemler profesyonel olarak yürütülmektedir.

Bu etik değerlerin tamamının yürütüldüğü bir oto ekspertiz firmasıyla çalışmak her bireyin hakkıdır. Sizde aracınızla ilgili her konuda güvenebileceğiniz asotoekspertiz.com sitesine başvurabilirsiniz.

İkinci el araç alım satımlarınızda gönül rahatlığı ile oto ekspertiz hizmeti alabileceğiniz, deneyimli ve profesyonel kadrosu, teknolojik alt yapısı, objektif ve tarafsız raporu ile Türkiye'nin en çok tercih edilen oto ekspertiz firması Asoto Bağımsız Araç Ekspertiz Şubeleri'ne bekliyoruz.

HEMEN RANDEVU AL