Kişisel Verileri Koruma

Asoto eskpertiz olarak kişisel veriler her daim güvendedir. Müşterilerden istenen bazı temel bilgiler de olsa her daim saklı tutulmaktadır. Başka bir kişi ya d akurum için herhangi bir amaç ile paylaşılmamaktadır. Kişisel verileri koruma kanunu kapsamında gereken her türlü önlem de alınmaktadır. Bu bakımdan her türlü yasalar hizmetlerimiz ile kapsam altındadır.

Asoto eskpertiz Kişisel Verileri Koruma Açıklaması

Web sitesinde de gezinti yaparken her daim güvenlik sağlanır. Web sayfasına erişim halinde her türlü bilgiler ve ip adresi gibi ekstra bilgiler güvendedir. Bu bakımdan Asoto eskpertiz bunların sağlanması ve devam ettirilmesi adına her türlü hizmeti verir. En iyi şekilde sunucularını dışsal bir saldırıya karşı korur. Bu bakımdan her türlü güvenli önlemleri Asoto eskpertiz ile en üst seviyeye kadar çıkarılmıştır.
Fakat bazı durumlarda Asoto eskpertiz size ek bir web sitesi de önerebilir. Bu web sitelerinin güvenliği konusunda Asoto eskpertiz garanti vermez.

Kişisel Verileri İşlemeye Yönelik Uygulamamız

1- Hukuk ve etik kurallara uygun
2- Doğru bilgiyi ve güvenliği her daim sağlamaya hazır
3- Şeffaf ve açık işleri her daim paylaşmayı
4- İşleri bakımından sınırlı ve ölçülü olmayı uygulamayı hedefledik.

Kişisel Verileri Aydınlatma Metni

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (KVK) 10’uncu maddesine göre işler yapılır. Her daim hukuk kuralları çerçevesinde hizmet en iyi şekilde verilir. Kişisel verilen depolanması hakkında da her daim güvenlik sağlanır. Bu bilgilerin depolanması ya da yok edilmesi adına Asoto eskpertiz çok temiz olarak çalışmaktadır.
Aydınlatma açıklaması tamamen tüm şeffaflığı ile Asoto eskpertiz müşterilerine sunulur. Her daim en iyi şekilde açıklayıcı olarak bilgilendirmeler. Yapılır bu sayede müşteriler adlığı hizmetin detaylarını en iyi şekilde bilir.

Veri Sorumlularının Kimliği

Verileri işeyen ve bundan ödeme alan kişi her daim bellidir. Bu bakımdan verilerin her türlü güvenliği ve işlenmesi o kişiye aittir. Bu bakımdan her daim bir sorun ile karşılaşılır ise muhatap bellidir. Asoto eskpertiz bu konuda çok titiz davranmaktadır. Neredeyse hiçbir zaman bilgilerin açığa çıkmasına izin verilmez. Her daim bilgiler ir sır gibi saklanır ve depolanır.

Kişisel Verilerin İşlenme Yolları

Veriler sadece ama sadece müşterini bizzat müracaatı ya da kanunlar ile işlenir. Bu bakımdan Asoto eskpertiz bu katı kuralın asla ama asla dışına çıkmamaktadır. Kanunlarda açıklık gözlenmesi, hayati tehlike ya da iflas işlemleri bu işlemeyi başlatabilir. Bu bakımdan sadece çok uçuk bir zorunluluk doğrultusu oluşur ise bu işleme başvurulur.

Kişisel Verilerin Toplanmasının Hukuksal Alandan Sebebi

Kişisel veriler KVKK’nın 5. ve 6. maddelerinde yer aldığı gibi toplanır. Yani her daim hukuksal süreçte yer alan işlemler ile toplanır. Asoto eskpertiz kişisel verilen toplanıp toplanmadığını öğrenme ya da buna ilişkin bilgi talep etme hakkına sahiptir.

Kişisel Verilerin Korunma Yöntemi


Teknik ve idari alanda alınması gereken her önlem Asoto eskpertiz tarafından alınır. Yazılımlar da bu bakımdan son derece teknolojiktir. Bu yazılımlar sayesinde üçüncül şirket ya da kişilerin verilere ulaşımı engellenir. Bir nevi önlerine bariyer konulur. Bu çerçevede seçilen yazılımlar da her daim standartlara uygun olarak seçilmiştir. Yazılımların da sunucuları her daim kontrol altında olup devamı sağlanır.

Used with hand vehicle purchases complacency your sales where you can get auto expert service, experienced and professional staff, technological infrastructure, objective and impartial report on Turkey's most preferred auto appraisal firm Asotou expect the Independent Vehicle Appraisal branches.

MAKE AN APPOINTMENT