Yılları aşkın araç güvenliği testi ve sertifikasyon deneyimiyle As Oto, ürününüzün en yüksek standartlarla uyumlu olmasını sağlamak için OEM'lere, otomotiv tedarikçilerine, ulaşım otoritelerine, otomobil bayilerine ve kiralama ve filo şirketlerine kapsamlı bir ekspertiz hizmetleri seti sunar. otomotiv güvenlik ve kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirilen ekspertiz testlerimiz uzman personelimiz ve laboratuvar ortamlarında gerçekleştirilmektedirler.

 

İç Kondisyon Ekspertizinde Bir Numara Asoto Ekspertiz

 

Otomotiv testi, tam araçları, bileşenleri ve sistemleri, güvenli, güvenilir ve güvenlik düzenlemelerine uygun olduğundan emin olmak için bir dizi laboratuvar değerlendirmesinden geçirir. Otomotiv testi, küresel otomotiv pazarlarına erişim için bir gerekliliktir ve üreticiler, ürünlerini titiz bir değerlendirmeden geçirdiklerini göstermelidir. Testler, bireysel bileşen analizi ve emisyon testlerinden vızıltı, gıcırtı ve çınlama testleri, çarpışma simülasyonları ve kapsamlı otomotiv elektroniği testlerine kadar çok çeşitli araç özelliklerini kapsar.

 

Bu testler içerisine aracın İç kondisyon ekspertizi de dahildir. İç Kondisyon ekspertizi şunları içerebilir: İç konsollar, torpido kısmız, korna kontrolü, direksiyon kontrolü ve teyp tuşları gibi detayları içerebilir; ve bu hizmetlerin yanında, emniyet kemeri kontrolü, klima kontrolü, ızgaraların kontrolü, camlar ve ayna motorlarının durumu, direksiyon ve iç mafsal boşlukları kontrolü, döşeme ve aksesuarlar gibi kontroller yapılır İç kondisyon ekspertizi sırasında.

 

Asoto Ekspertiz Testleri Neden Önemlidir?

 

Otomotiv testi, birazdan sayacaklarımız dahil çok sayıda avantaj sunar: Mevzuata uygunluk: küresel pazar erişimi, genel güvenliği sağlamak için otomotiv bileşen testleri ve ilgili küresel düzenlemelere uygunluk gerektirir Arızaların erken keşfi: otomotiv bileşen testi, geliştirme aşamasındaki hataları keşfetmeye yardımcı olur, bu da pahalı ürün geri çağırmalarını önler, aynı zamanda ikinci el ürünler için de son derece önemlidir; ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

 

Otomotiv Kontrol Testinin Önemi

 

Güvenli teknoloji geliştirmeyi iyileştirin: Yeni otomatikleştirilmiş mobilite teknolojileri geliştirmek, güvenliğin geliştirmenin erken aşamasından gerçeğe dönüşmesini sağlamayı önemli hale getirir

Ürün güvenliğini sağlayın: Çeşitli araç bileşenleri ve sistemleri için test çözümleri, müşteriler için maksimum güvenliği sağlamak için ürünü titiz bir değerlendirmeden geçirir. Marka itibarını artırın: Ürününüzü test etmek hataları ortadan kaldırabilir ve kaliteli araçlar sağlayıcısı olarak itibarınızı artırabilir.

 

Asoto Ekspertiz Alanında Uzman Bir Şirkettir

 

Otomobil, otomotiv sistemleri ve bileşenlerinin birçok büyük tedarikçisi, ürünlerinin genel güvenliğini ve performansını sağlamada güvenilir ortakları olarak As Oto'ya güveniyor. Otomotiv sistemlerini ve bileşenlerini endüstri standartlarına ve ayrıca dünyadaki hemen hemen her büyük pazardaki yasal gerekliliklere uygunluk açısından değerlendiren eksiksiz bir test hizmetleri paketi sunuyoruz. Küresel uzman ağımız ve ISO onaylı laboratuvarlarımız, otomotiv ihtiyaçlarınızı yerel düzeyde desteklemek için iyi bir konuma sahiptir.

 

Otomotiv endüstrisindeki yılları aşkın deneyimimiz ve büyük otomotiv geliştirme merkezlerinin yakınında bulunan son teknoloji ürünü test tesislerimizle, otomotiv sistemleri ve bileşenlerinin tedarikçilerine erişmeleri için tüm test ve sertifikasyon ihtiyaçları için tek bir kaynak sağlıyoruz. İkinci el araç tercihi için yapılan testler ile müşterilerimize büyük bir güven veriyoruz. Sertifikalı testlerimiz detaylı incelemeler içerir ve uzman personelimiz tarafından hazırlanır.

Used with hand vehicle purchases complacency your sales where you can get auto expert service, experienced and professional staff, technological infrastructure, objective and impartial report on Turkey's most preferred auto appraisal firm Asotou expect the Independent Vehicle Appraisal branches.

MAKE AN APPOINTMENT