Hizmet Sözleşmesi

Asoto ekspertiz her türlü ekspertiz hizmetini en iyi şekilde sunuyor. Kullanıcılarını her daim memnun etmek adına en iyi hizmetleri veriyor. Ayrıca hizmeti bir sözleşme ile de destekliyor. Hizmet sözleşmesi bakımından müşteriyi bilgilendirmek adına her şeyi yapıyor. Sözleşmedeki maddeler açıklayıcı ve net bir şekilde belirtiliyor. Bu sayede müşterinin ne istediği tam olarak belirleniyor. Bunlar da daha sonra yazılı ve resmi bir kağıda aktarılıyor.

Franchise Hizmeti

Franchise hizmeti ile markanın belirli koşullar ile kullanımı yapılabiliyor. Yani marka adı kullanılarak sayesinde iş yapılabilir. Tabi ki de hizmet sözleşmesinde gerekli şartların tamamı yazıyor. Bu işlemde belirli bir ücret ödeniyor. Bu ücret de Asoto ekspertiz sayesinde piyasanın altında bir fiyatta. Yani uygun bir fiyata franchise almak Asoto ekspertiz sayesinde mümkün.
Tabi ki de franchise sisteminde alt sistemler de vardır.

Franchisee (Franchise alan)

Franchise alan kişiye franchisee adı verilir. Sisteme hakları anlaşma ile alır ve bunları uygular. Bağımsız bir yatırımcıdır.

Area Francisee (Bölge franchise alan)

Bölgesel franchise anlamındadır. Bu franchisee pazarın belli yükümlülüklerini ve haklarını bölgedeki bir diğer hak talep edene devreder. Bu sayede yeni bir franchise de açılabilir.

Sub Franchisee (Alt franchise alan)

Bölge isim kullanma hakkı anlaşmalı olarak kişiye ya da firmaya verilen addır. Asoto ekspertiz ile taraflar gayet nettir. Bu bakımdan franchise alacak kişi ile yetkililer arasındaki anlaşmalar net olarak sağlanır.

Master Franchise (Masterfranchise alan)

Hali hazırda yurt dışında kullanılmakta olan ismin ülkeye getirilmesidir. Bu hakları kişiye ya da belirli bir kuruma verene master frenchise adı verilir. Bu bakımdan Asoto ekspertiz sayesinde gerekli her bir adım en net şekilde atılır. Yurt dışında hali hazırda yer alan her türlü marka hakları sorunsuz getirilir.

Franchise System (Sistem)

Bu bağlamda gerçekleşen her bir adımın kurallarını ve yapısını kapsar. İş yerinin konumunun seçimi, tüm prosedürler, markaların kullanımları gibi bilgileri içerir. Tabi ki de içerisinde personellerin eğitim süreçleri ve denetim süreçleri de yer almaktadır. Kısacası markanın kullanım izni alınmasının ardından gerekli olan tüm denetim sürecidir.

Son olarak royality, lumb sum fee ve franchise fee denilen bedeller de vardır. Tabi ki de bu bilgilerin tamamı Asoto ekspertiz sayesinde tam ve doğru şekilde aktarılır. Franchise giriş bedeli ve franchise kullanım bedeli diye adlandırılır. Tüm bu işlemler Asoto ekspertiz sayesinde herhangi bir sorun olmadan tamamlanır. Bu alanda verilen çalışmalar sayesinde Asoto ekspertiz oldukça tecrübelidir. Her bir adımı en iyi ve hatasız şekilde tamamlayarak müşteriyi memnun eder.

Used with hand vehicle purchases complacency your sales where you can get auto expert service, experienced and professional staff, technological infrastructure, objective and impartial report on Turkey's most preferred auto appraisal firm Asotou expect the Independent Vehicle Appraisal branches.

MAKE AN APPOINTMENT