Gizlilik Ve Kullanım

Asoto eskpertiz gizlilik haklarına önem vermektedir. Kullanıcıların her türlü gizli kalması gereken bilgileri de saklanmaktadır. Tabi ki de bunu yaparken bazı yazılımlardan yardım almaktadır. Fakat bu yazılımlar özenle seçilmiş ve güvenilir yazılımlardır. Bu bakımdan gizliliği ihlal edecek herhangi bir durum ile karşılaşılmasının önüne geçilir. Ayrıca siteyi kullanmak da gayet kolay ve güvenilirdir.

Kullanıcı Sözleşmesi

Asoto eskpertiz internet sitesine giriş ve erişim bazı kabulleri beraberinde getirir. Bu sitede yer alan haksız ya da suç teşkil eden durumlardan Asoto eskpertiz sorumlu değildir. Asoto eskpertiz işlemlerin kesintiye uğraması, hak ihlali gibi sebepler neticesinde sorumluluklar kabul etmez.

Asoto eskpertiz elinde siteyi değiştirme hakkını bulundurur. Yani her türlü hizmet ya da site ara yüzü istenilen zamanda değiştirilebilir.

Asoto eskpertiz kullanıcıyı verilen bilgiler ile ulaşabilir. Siteye kayıt olunurken alınan bilgiler güvendedir. Fakat müşteriye ulaşılması gerektiği adına bu bilgileri Asoto eskpertiz kullanabilir. Bu bilgiler kayıt olduktan sonra da değiştirilebilir. Hatta ek bilgiler de kullanıcılardan istenebilir. Her türlü kullanıcı isteği ile verilen bilgiye ulaşabilir. Bu bilgilerin müşteriye ulaşım amacı ile kullanımı Asoto eskpertiz tarafından sağlanabilir. Tüm bu ulaşım kanunlar önünde engel olmadığından yani yasal bir işlem olduğundan gerçekleşebilir.

Asoto eskpertiz sözleşmesinin ihlali de çeşitli koşullar altında Asoto eskpertiz ile ilgili değildir. Bilgilerin müşteri kaynaklı çalınması, hırsızlık olayları ya da bilgisayara virüs bulaşması gibi durumlar Asoto eskpertiz yönetimini ilgilendirmez. Bu bakımdan Asoto eskpertiz kendine düşen görevi yapsa da müşteriye de bilgilerin saklanması da düşer.

Tüm bu kullanıcı sözleşmesi maddeleri hukuksal kanunlar karşısında geçerlidir. Bu bakımdan bu hakların ve kanunların ihlali söz konusu değildir. İhlali söz konusu olması durumunda da Asotoeskpertiz yasal işlem başlatma haklarını saklı tutar.

Gizlilik Politikası

Gizlilik politikası Asoto eskpertiz internet sitenin korunduğunu ve bilgilerin gizlendiğini içerir.
İnternet sitesinden ya da hizmetlerden yararlanmak için bazı bilgilerin paylaşılması gerekmektedir. Bu bilgiler yalınca Asoto eskpertiz ile paylaşılır. Paylaşılacak bilgiler isim bilgiler, adres bilgileri, iletişim bilgileri ve iş bilgileri gibi temel bilgilerdir. Bu bakımdan Asoto eskpertiz sizden bu temel bilgilerin dışına ekstra bir bilgi de talep edebilir. Bu bilgilerin talebi de tamamen yasal olup kanunlar ile korunur.

Bu bilgilerin paylaşılmasının sebebi hizmetler hakkında fiyat bilgisi vermek için gereklidir. Tabi ki de Asoto eskpertiz bu iletişim bilgilerini kullanarak müşteriye de ulaşabilir. Bu bilgiler sadece gerekli olduğu zaman kullanılmaktadır.

Gizlilik politikasında e posta adresi de olmalıdır. Bu bakımdan geçerli bir e posta adresi Asoto eskpertiz tarafından talep edilmektedir. Bu bilgiye de sadece Asoto eskpertiz tarafından ulaşılabilir. Asoto eskpertiz gerekli durumda buradan kullanıcıya ulaşabilir.

Tüm bu kişisel veriler kullanıcı izni olmadan kimseyle paylaşılmaz. Üçüncül şirket ya da kullanıcılar da buna dahildir. Herhangi bir reklam amacı ile de bilgilerinizin satın alınması ya da kiralanması mümkün değildir.

Asoto eskpertiz tüm bu gizlilik politikasının değişim hakkını elinde saklı tutar. Asoto eskpertiz değişiklik yapacağı zaman internet sitesinden gerekli bilgileri paylaşır. Bu paylaşımdan otuz gün sonra da yeni gizlilik politikası hayata geçer. Bu bakımdan gerekli değişikliklerden her bir kullanıcının haber olur.
Herhangi bir değişiklik durumunda e posta bilgilerine bu değişiklikler mail ile gönderimi yapılır.

Used with hand vehicle purchases complacency your sales where you can get auto expert service, experienced and professional staff, technological infrastructure, objective and impartial report on Turkey's most preferred auto appraisal firm Asotou expect the Independent Vehicle Appraisal branches.

MAKE AN APPOINTMENT