Rapor Satış Sözleşme

Asotoeskpertiz bir satış işlemi gerçekleştirildiğinde bunu belgeler. Tabi ki de Asotoeskpertiz tamamen güvenilir olup asla sorun çıkarmaz. Fakat buna rağmen müşterilerin güvenini kazanmak adına Asotoeskpertiz bunu yapar. Her daim yaptığı işlemleri resmi ve somut bir belge haline dönüştürür. Bu da rapor satış sözleşmesi gibi belgelerin her daim resmi evrak olarak kullanılmasını sağlar. Rapor satış sözleşmesinin genel olarak detayları şu şekildedir.

Genel

1- Web sitesi kullanılmaya başlanmasından itibaren ve sipariş verildiğinde tüm forumlar kabul edilmiş sayılır. Buna ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi de dahildir.

2- Satın alınan her bir hizmet ya da ürün resmi yasalara tabidir. Bu yasalar 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği ile korunmaktadır.

3- Ürünlerin sevkiyatlarının ödemesi alıcılara aittir. Gerekli belgeler e mail ile alıcıya iletilir

Satın Alınan Hizmet Ya Da Ürünün Bedeli Ödenmemesi Durumu

Banka kartları ya da kayıtları iptal edilir ya da ödeme yapılmaz ise işlem değişir. Satıcının ürünü teslim etme zorunluluğu da ortadan kalkmış olur.

Kredi Kartının Yetkisiz Hali İle Alışveriş Yapılması

Kredi kartının yetkisiz kullanımı ya da bir hak ihlali söz konusu ile ürün teslim edilmez. Dolayısı ile de ürün ya da hizmet satıcısı teslim işlemini yapmaz. Eğer satış ve nakliyat gerçekleştirilirse iade yapılmak zorundadır. Alıcı kişi maksimum 3 iş günü içerisinde kargo gideri satıcının olacak şekilde iade yapar. Satıcıya iadenin yapılması zorunludur.

Caymak Hakkı Bulunmayan Ürün Ve Hizmetler

Herhangi bir servis ya da iç giyim ürünü iadeye tabi değildir. Hizmetlerde de belirlenmiş bir cayma hakkı süresi yer almaktadır. Bu bakımdan bu süre tamamlanmadan önce gerekli bilgiler satıcıya verilmelidir. Ayrıca hizmet iade edilebilir bir hizmet ise sevkiyatlar da bu süre içerisinde tamamlanmalıdır.

Temerrüt Hali ve Hukuki Sonuçları

Alıcı ödemeyi kredi kartı ile yaptığında ve temerrüde düştüğü durumda bakaya faiz öder. Bu durum tam hali ile sözleşmede belli edilir. Faizin ödenmemesi durumunda da banka hukuki yollara başvurabilir. Bunun sonucunda bankaya ödeme de yapılması mümkündür.

Asotoeskpertiz rapor satış sözleşmesini en iyi şekilde tasarlar. Bu bakımdan alıcı ile satıcı arasında çıkabilecek herhangi bir anlaşma önceden belirlenir. Belirlenen duruma göre de çözümü sağlanır. Bu bakımdan müşterinin ve satıcının mağduriyeti en kısa süre içerisinde giderilir. Bu sayede de her daim müşteri memnuniyeti daim kılınmış olur ve satış gerçekleşir.

Used with hand vehicle purchases complacency your sales where you can get auto expert service, experienced and professional staff, technological infrastructure, objective and impartial report on Turkey's most preferred auto appraisal firm Asotou expect the Independent Vehicle Appraisal branches.

MAKE AN APPOINTMENT