Dış kondisyon araç güvenlik sistemleri ve bileşenleri, bir çarpışma veya kazada amaçlandığı gibi performans gösterme yeteneklerini değerlendirmek için tipik olarak çeşitli testlere tabi tutulur. Çoğu pasif güvenlik sistemi ve bileşeni, sıcaklıktaki değişikliklere maruz kalmalarına rağmen zaman içinde gerekli güçlerini ve dayanıklılıklarını koruma yetenekleri açısından değerlendirilir. Hava yastıkları gibi daha karmaşık sistemler için, yüksek nem gibi aşırı çevresel koşullar altında gerçek performansı değerlendirmek için operasyonel testler gerekebilir.

 

Dış Kondisyon Ekspertizine Dahil Neler Vardır?

 

Asoto Ekspertiz sizin için otomobilinizin tüm dış kondisyon ekspertizini uzman ekibiyle detaylı bir şekilde çıkartarak, raporunu size ulaştırır. Böylece incelemelerin nasıl yapıldığını kendiniz kontrol edebilir ve güvenirliliğini kendi bilgileriniz ile teyit edebilirsiniz. Dış kondisyon ekspertizi için örneklerden birisi lastiklerdir. Arabanın belki de en önemli kısımlarından birisi. Bunların içinde aracın aydınlatma sistemi de dahildir. Jantlar, silecek lastikleri, silecek kolları da dış kondisyon ekspertizi içerisine girmektedir.

 

Asoto Genel Lastik Testi Ve Değerlendirme Hizmetleri Sağlar

 

Asoto, lastik ve jant testi için güvenilir bir isimdir. Uzmanlarımız, dünya çapında en iyi lastik üreticileri ile yoğun bir şekilde çalışan ve iç ve dış mekan testlerinde deneyimli, yüksek eğitimli profesyonellerdir. Lastik üreticilerinin gereksinimleri hakkındaki güçlü bilgileriyle, endüstri tarafından geniş çapta tanınan sağlam test prosedürleri geliştirdiler. Ayrıca, lastik yuvarlanma direncinin ölçülmesine yönelik laboratuvar hizalama konusunda son derece tecrübeliyiz.

 

Asoto Kalitesinde Raporlama

 

Asoto, Türkiye'deki referans lastik test laboratuvarları ağının bir parçası olan ve yuvarlanma direnci için bağımsız referans laboratuvarlarından biri olarak aday gösterilen modern, tam donanımlı lastik test tesisleri işletmektedir. Lastik özellikleri için sertifikalı bir test laboratuvarı olarak, standartlara, düzenlemelere ve müşteri tarafından belirlenen gereksinimlere göre lastik testlerinin tam kapsamını sağlıyoruz. Ayrıca gerekli kalite ve güvenlik standardını karşılayan ürünler için lastik karşılaştırması ve As Oto lastik test işareti sağlıyoruz.

 

 

Tekerlek Testleri Nelerdir?

 

Jant testi, aracın OEM gereksinimlerini veya bükülme yorgunluğu, radyal yorgunluk, çift eksenli darbe, enerji emilimi, radyal darbe veya burulma ile ilgili test standartlarının spesifikasyonlarını karşılamak için gerçekleştirilen bir dizi testi içerir. As Oto'da uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilen testler her zaman nokta atışı yapmaktadır. Detaylı incelemelerin hepsi raporlara kaydedilir ve gözden asla hiçbir şey kaçmaz. Aracın tekerleği en önemli parçalarından birisidir.

 

Lastik ve jant testlerinin tüm kapsamını yürütmek için donatılmış gelişmiş tekerlek test tesisleri işletiyoruz. Uzmanlarımız, dünya çapında en iyi otomotiv OEM'leri ve tedarikçileriyle kapsamlı bir şekilde çalışan yüksek eğitimli profesyonellerdir. Bu deneyim sayesinde, güçlü bir üretici ve araç OEM gereksinimleri bilgisi geliştirdik. Ayrıca kamyon tekerlekleri, tarım araçları ve diğer özel araçlar gibi herhangi bir standart kapsamına girmeyen özel tekerlekler üzerinde test yapma uzmanlığına sahibiz. Uzmanlığımızdan hemen faydalanabilirsiniz.

Used with hand vehicle purchases complacency your sales where you can get auto expert service, experienced and professional staff, technological infrastructure, objective and impartial report on Turkey's most preferred auto appraisal firm Asotou expect the Independent Vehicle Appraisal branches.

MAKE AN APPOINTMENT